ЖОВТОВОДСЬКИЙ ФУТБОЛ

Бидло й дудки. Секретний проект
Про дудки говорити зараз актуально. З ними хочуть боротися. Пишуть банери, відкривають сайти, викидають у віртуал раціоналізаторські пропозиції. Все правильно. Але марно.

Дудки – витончене приладдя отупіння їх користувачів. Як впливає на мозок, на тонкі нервнові волокна, на вушні раковини, з рештою, ця пластмасова гидота? Мовчить медицина, але вдивіться в пики дударів  – в них вакуум. Дудки зомбують, роблять дударів тупими, слухняними тваринами, що здатні виправдати будь яке насилля над собою. Дударі – ідеальні об’єкти керування менеджерів нижчого рівня.

При цьому користувачі дудок неймовірно соромливі. Дудять вони тому, що їм соромно співати й скандувати. Вони може й хотіли би, але їм соромно (що ж люди скажуть?). Тому дудять, густо червоніють, як ідіоти посміхаються і вкриваються від приступів сорому смердючим липким потом.

Факти: на відміну  від фаєрів, дудки дозволені, більш того – бажані на трибунах.
Продавці дудок, наче мухи, злітаються в день матчу до стадіонів, і абсолютно безкарно продають там своє лайно. Але ж дудкою можна вбити!!! І ніхто їх не заарештовує, ніхто не конфіскує товар, ніхто не звертає на це кричуще неподобство взагалі ніякої уваги! Наче так і треба. Наче продаж потенційно небезпечних кустарних виробів природній й  нешкідливий. Значить це комусь вигідно. Кому? Тим, хто зацікавлений в отупінні народних мас. Тупа маса не здатна відділити зерна від полови. Вона пасивна. З неї можна ліпити все що завгодно.

Темні сили зла, що забороняють фаєри, дозволили дудки. В кротовні ці злі темні сили навіть створили культ дудки. Тому, що вони прекрасно розуміють всю небезпеку, пов’язану з активізацією перш за все соціально активної молоді, у випадку легалізації піротехники. Фаєр – свято і єднання. Дудка – жлобство і отупіння. Тупі жлоби – ідеальний об’єкт для експлуатації.

Боротьба проти дудок насправді є боротьбою із бидляцтвом, рагульством. І те, що для цього бидляцтва створені тепличні умови, особливо на фоні жорстоких репресій проти активних вболівальників за використання піротехники, спонукає замислитися. Адже тепличні умови створені чиновниками і міліцією. Чому дозволено проносити на стадіон дудки, якими можна вбити? Питання, зважаючи на вищесказане, риторичне.Создан 21 янв 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений (27.06.2011)