ЖОВТОВОДСЬКИЙ ФУТБОЛ

 

"ЛЕГІОН" Петрівське Петрівського району Кіровоградської області

футзал "ЛЕГІОН" Петрівське Петрівського району Кіровоградської області



Історія футзальної команди

«Легіон»

село Петрівське

Петрівського району

Кіровоградської області

 

Дата народження: 24 жовтня 2001 року

20.01.2002 – Володарі Кубка Жовтих Вод (ІІ ліга)

06.04.2002 – Чемпіон міста Жовті Води (ІІ ліга)

05.04.2003 – Чемпіон міста Жовті Води (ІІ ліга)

 

Кубок міста – 2001/2002

 

Забито – 70, пропущено – 32

 

І тур (03.11.01)

«Легіон» - «Динамо» Державна пожежна частина - 4:1 (1:0) Теренюк-4

Склад команди: Чорнопольський А. – Щербула, Шаров, Копійка, Бєляєв, Теренюк, Медведенко, Цюпа

 

ІІ тур (11.11.01)

«Легіон» - Педагогічне училище – 3:5 (0:4) Теренюк-2, Бєляєв

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Копійка, Баранюк, Бєляєв, Теренюк, Медведенко, Цюпа

 

ІІІ тур (18.11.01)

«Легіон» - Промисловий технікум – 8:4 (2:1) Теренюк-4, Копійка-2, Чудний, Чорнопольський С.

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Копійка, Бєляєв, Теренюк, Чудний, Чорнопольський С., Цюпа

 

ІY тур (25.11.01)

«Легіон» - «Зірка» - 12:1 (4:0) Теренюк-7, Чудний-3, Медведенко, Бєляєв

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Чудний, Копійка, Бєляєв, Теренюк, Медведенко, Цюпа

 

Y тур (25.11.01)

«Легіон» - ВПУ-70 – 6:0 (2:0) Бєляєв-3, Копійка, Чудний, Медведенко

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Чудний, Копійка, Бєляєв, Медведенко, Цюпа

 

YІ тур (01.12.01)

«Легіон» - «Колос» Зелене – 1:1 (1:0) Баранюк

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Баранюк, Теренюк, Бєляєв, Медведенко, Цюпа – Щербула, Копійка

 

YІI тур (08.12.01)

«Легіон» - ІП «Стратегія»-3 – 7:1 (2:1) Теренюк-3, Чудний-2, Бєляєв, Чорнопольський С.

Склад команди: Чорнопольський А. – Щербула, Чудний, Копійка, Теренюк, Бєляєв, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа

 

YIIІ тур (15.12.01)

«Легіон» - ІП «Стратегія»-2 – 2:5 (1:2) Теренюк, Цюпа

Склад команди: Чорнопольський А. – Шаров, Чудний, Теренюк, Бєляєв, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа - Копійка

 

ІX тур (22.12.01)

«Легіон» - «Локомотив» П’ятихатки – 5:1 (3:0) Теренюк-3, Чудний, Чорнопольський С.

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Копійка, Теренюк, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа, Шаров

 

X тур (23.12.01)

«Легіон» - ЖДЦ – 5:3 (2:0) Теренюк-4, Чудний

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Копійка, Теренюк, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа, Шаров

 

XІ тур (30.12.01)

«Легіон» - «Транзит» Мирне – 4:3 (2:2) Чудний-3, автогол

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Копійка, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа, Шаров, Баранюк - Черкашин

 

XIІ тур (31.12.01)

«Легіон» - ТЕЦ – 2:2 (2:2) Чудний, Теренюк

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Чорнопольський С., Цюпа, Шаров – Копійка, Щербула

 

Полуфінал (19.01.02)

«Легіон» - ІП «Стратегія»-2 – 1:1 (1:0) Медведенко, пенальті 5:4 Медведенко-2, Чудний, Баранюк, Цюпа; не забив – Чорнопольський А.

Склад команди: Чорнопольський А. – Баранюк, Чудний, Медведенко, Цюпа, Шаров - Щербула

 

Фінал (20.01.02)

«Легіон» - «Локомотив» П’ятихатки – 5:0 (1:0) Теренюк-2, Чудний, Баранюк, Цюпа

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Баранюк, Копійка, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров, Щербула

 

Бомбардири:

Теренюк – 31 м’яч

Чудний – 15

Бєляєв – 6

Медведенко – 5

Баранюк – 3

Копійка - 3

Цюпа - 3

Чорнопольський С. – 3

 

Кількість ігор:

Цюпа – 14

Чорнопольський А. – 14

Медведенко – 13

Шаров – 13

Теренюк – 11

Чудний – 11

Копійка – 10

Бєляєв – 8

Чорнопольський С. – 7

Баранюк – 5

Щербула - 4

 

 

Чемпіонат міста – 2002

І коло

І тур (27.01.02)

«Легіон» - ТЕЦ – 1:1 (1:1) Чудний

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров, Щербула – Черкашин, Копійка

 

ІІ тур (02.02.02)

«Легіон» - Педагогічне училище – 9:3 (4:1) Теренюк-5, Черкашин-2, Чудний , Шаров

Склад команди: Чорнопольський А. – Черкашин, Чудний, Копійка, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Шаров, Щербула

 

ІІІ тур (03.02.02)

«Легіон» - «Транзит» Мирне – 6:4 (3:3) Теренюк-4, Чудний-2

Склад команди: Чорнопольський А. – Черкашин, Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Шаров - Копійка

 

ІY тур (10.02.02)

«Легіон» - ЖДЦ – 4:1 (1:0) Теренюк-2, Чудний-2

Склад команди: Чорнопольський А. – Черкашин, Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Шаров - Копійка

 

Y тур (10.02.02)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 4:3 (1:2) Теренюк-2, Чудний-2; Медведенко - ЧК

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров – Черкашин, Копійка, Чорнопольський С.

 

YІ тур (03.03.02)

«Легіон» - «Вагондепо» П’ятихатки – 3:3 (1:2) Теренюк-2, Гнатюк

Склад команди: Чорнопольський А. – Черкашин, Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров, Гнатюк - Черкашин, Копійка, Чорнопольський С.

 

YІI тур (10.03.02)

«Легіон» - «Колос» Зелене – 4:1 (2:1) Теренюк-2, Гнатюк, Чудний

Склад команди: Чорнопольський А. – Черкашин, Гнатюк, Копійка, Баранюк, Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Шаров

 

ІІ коло

YIIІ тур (17.03.02)

«Легіон» - «Вагондепо» П’ятихатки – 12:5 (5:1) Теренюк-6, Медведенко-2, Чудний, Чорнопольський С., автогол-2

Склад команди: Чорнопольський А. – Копійка, Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Шаров

 

ІX тур (23.03.02)

«Легіон» - ТЕЦ – 8:6 (5:2) Цюпа-5, Теренюк-3; Шаров - ЧК

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров

 

X тур (28.03.02)

«Легіон» - ЖДЦ – 6:1 (2:1) Теренюк-4, Медведенко, Цюпа

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Шаров

 

XІ тур (30.03.02)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 1:3 (0:2) Цюпа; Медведенко - ЧК

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Медведенко, Цюпа, Шаров

 

XIІ тур (31.03.02)

«Легіон» - «Транзит» Мирне – 10:2 (6:0) Теренюк-4, Гнатюк-3, Чудний, Медведенко, автогол

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Щербула, Гнатюк

 

XIIІ тур (31.03.02)

«Легіон» - Педагогічне училище – 5:3 (2:1) Теренюк-3, Чудний, Медведенко

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Теренюк, Медведенко, Цюпа, Чорнопольський С., Гнатюк - Щербула

 

XІY тур (06.04.02)

«Легіон» - «Колос» Зелене – 5:3 (2:1) Теренюк-2, Цюпа , Щербула, Чорнопольський С.

Склад команди: Чорнопольський А. – Чорнопольський С., Теренюк, Медведенко, Цюпа, Щербула, Гнатюк, Шаров, Черкашин, Баранюк

 

Турнірна таблиця

М

Команда

В

Н

П

М

О

1

Легіон

11

2

1

78-39

35

2

ТЕЦ

9

3

2

60-35

30

3

Динамо-ДПЧ

8

2

4

64-53

26

4

Транзит

8

0

6

40-32

24

5

ЖДЦ

4

2

8

54-47

14

6

Педучилище

4

2

8

56-87

14

7

Колос

3

2

9

41-69

11

8

Вагондепо

2

1

11

41-70

7

 

Бомбардири:

Теренюк – 40 м’ячів

Чудний – 12

Цюпа – 8

Гнатюк – 5

Медведенко – 5

Черкашин – 2

Чорнопольський С. – 2

Шаров – 1

Щербула – 1

 

Кількість ігор:

Медведенко – 14

Цюпа – 14

Чорнопольський А. – 14

Теренюк – 13

Чудний – 13

Шаров – 12

Чорнопольський С. – 7

Черкашин – 5

Гнатюк – 4

Щербула – 4

Копійка – 3

Баранюк – 2

 

 

Кубок міста – 2002

І тур (02.11.02)

«Легіон» - Стратегія – 3:4 (1:4) Чудний, Теренюк-2

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Теренюк, Черкашин, Баранюк, Копійка, Заячковський - Лепський

 

ІІ тур (10.11.02)

«Легіон» - «Маран-Афа-2» - 8:0 (4:0) Черкашин-3, Чудний-2, Теренюк-2, Мяленко

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Заячковський, Чорнопольський С., Мяленко

 

ІІІ тур (30.11.02)

«Легіон» - «Колос» Зелене - 4:0 (0:0) Мяленко-2, Чудний, Теренюк

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Заячковський, Чорнопольський С., Мяленко

 

ІY тур (07.12.02)

«Легіон» - «Імпульс-2» - 1:1 (0:0) Черкашин

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Медведенко, Черкашин, Чорнопольський С., Мяленко, Баранюк – Копійка, Заячковський

 

Y тур (08.12.02)

«Легіон» - Педагогічне училище – 5:3 (3:2) Чудний-4, Черкашин

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Чорнопольський С., Мяленко - Заячковський

 

YІ тур (15.12.02)

«Легіон» - ТЕЦ – 4:4 (2:2) Теренюк-2, Мяленко-2

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Мяленко

 

YIІ тур (21.12.02)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 5:1 (2:1) Медведенко, Мяленко, Чудний, Черкашин, Теренюк

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Мяленко

 

YIIІ тур (22.12.02)

«Легіон» - «Локомотив» П’ятихатки – 6:4 (1:3) Теренюк-3, Копійка, Мяленко, Медведенко

Склад команди: Чорнопольський А. – Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Копійка, Мяленко

 

Полуфінал (28.12.02)

«Легіон» - ІП «Стратегія-2» - 5:2 (1:2) Теренюк-4, Чудний -1

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Медведенко, Теренюк, Черкашин, Баранюк, Копійка, Мяленко - Заячковський

 

Фінал (29.12.02)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 1:5 (1:2) Мяленко

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Чудний, Медведенко, Теренюк, Мяленко - Черкашин, Баранюк

 

 

 

Чемпіонат міста – 2003

І тур (12.01.03)

«Легіон» - «Імпульс-2» - 2:3 (1:2) Мяленко

Склад команди: Цюпа – Медведенко, Теренюк, Мяленко, Черкашин, Копійка

 

ІІ тур (19.01.03)

«Легіон» - ІП «Стратегія-2» - 5:3 (2:2) Теренюк-2, Цюпа-2, Мяленко

Склад команди: Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Баранюк, Заячковський, Шаров, Чудний

 

ІІІ тур (25.01.03)

«Легіон» - «Мара-Афа-2» - 9:1 (5:0) Теренюк-3, Мяленко-3, Чудний-3

Склад команди: Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Баранюк, Заячковський, Шаров, Чудний

 

ІY тур (01.02.03)

«Легіон» - «Колос» Зелене – 5:1 (2:0) Медведенко-2, Теренюк, Цюпа, Чудний

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Медведенко, Теренюк, Чудний, Черкашин, Копійка

 

Y тур (09.02.03)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 3:0 (1:0) Теренюк, Мяленко, Цюпа

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Медведенко, Теренюк, Чудний, Шаров, Мяленко

 

YІ тур (16.02.03)

«Легіон» - УкрНДІпроект – 10:4 (7:0) Теренюк-3, Цюпа-3, Мяленко-2, Копійка, Шаров

Склад команди: Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Шаров, Чудний

 

YIІ тур (27.02.03)

«Легіон» - ІП «Стратегія-2» - 4:3 (2:2)

Склад команди: Чорнопольський А. – Медведенко, Теренюк, Чудний, Шаров, Мяленко, Копійка

 

YIIІ тур (09.03.03)

«Легіон» - «Фаворит» - 3:2 (2:0) Теренюк-2, Мяленко

Склад команди: Чорнопольський А. – Цюпа, Медведенко, Теренюк, Чудний, Мяленко

 

ІX тур (15.03.03)

«Легіон» - «Імпульс-2» - 6:2 (3:1) Теренюк-2, Медведенко, Чудний, Мяленко, Копійка

Склад команди: Чорнопольський А. – Медведенко, Теренюк, Чудний, Шаров, Мяленко, Копійка

 

X тур (16.03.03)

«Легіон» - «Колос» Зелене – 2:0 (0:0) Теренюк, Мяленко

Склад команди: Чорнопольський А. – Медведенко, Теренюк, Чудний, Шаров, Мяленко, Копійка

 

XІ тур (23.03.03)

«Легіон» - УкрНДІпроект – 12:3 (6:3) Теренюк-3, Мяленко-3, Чудний-2, Медведенко-2, Шаров, Копійка

Склад команди: Чорнопольський А. – Медведенко, Теренюк, Чудний, Шаров, Мяленко, Копійка

 

XIІ тур (23.03.03)

«Легіон» - «Фаворит» - 8:0 (4:0) Теренюк-2, Мяленко-2, Чудний-2, Копійка, Шаров

Склад команди: Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Шаров, Чудний

 

XIIІ тур (05.04.03)

«Легіон» - «Динамо-ДПЧ» - 5:3 (1:1) Теренюк-2, Мяленко, Чудний, Копійка

Склад команди: Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Шаров, Чудний

 

 

КУБОК МІСТА 2003

 

09.11.03

«Легіон» - «Маран-афа-2» - 8:1 Медведенко-2, Мяленко-2, Копійка-2, Чудний-2

Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

09.11.03

«Легіон-2» - ДЮСШ-3 – 2:0 Чудний, Теренюк

Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

16.11.03

«Легіон» - «Колос» Зелене – 3:0 (0:0) Цюпа-2, Чудний

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

23.11.03

«Легіон» - «Ветеран» - 5:2 (3:1) Чудний-3, Цюпа, Шаров

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

30.11.03

«Легіон» - ТЕЦ – 4:1 (3:1) Теренюк-3, Цюпа

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

06.12.03

«Легіон» - «Локомотив» П’ятихатки -  5:6 (1:2) Теренюк-2, Медведенко, Мяленко, Копійка

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

07.12.03

«Легіон» - ІП «Стратегія-2» - 2:2 (1:1) Цюпа-2

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

13.12.03

«Легіон» - Промисловий технікум – 5:1 (4:0) Медведенко-2, Мяленко-2, Теренюк

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

14.12.03

«Легіон» - ВПУ-70 – 8:3 (5:0) Теренюк-2, Мяленко-2, Медведенко-2, Цюпа, Копійка

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

22.12.03

«Легіон» - «Імпульс» - 1:2 (1:0) Мяленко

Цюпа – Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

Полуфінал (27.12.03)

«Легіон» - ІП «Стратегія-2» - 8:3 (4:1) Теренюк-3, Мяленко-2, Цюпа, Медведенко

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

Фінал (28.12.03)

«Легіон» - «Імпульс» - 8:4 (4:1) Теренюк-4, Медведенко-2, Мяленко, Цюпа

Чорнопольський А. – Цюпа, Теренюк, Мяленко, Копійка, Чудний, Медведенко, Шаров

 

Склад команди «Легіон» (загальна таблиця по виступам)

Прізвище та ім’я

Проведено ігор

Забито м’ячів

Баранюк Петро

12

3

Бєляєв Віктор

8

6

Гнатюк Борис

4

5

Заячковський Рінат

5

0

Копійка Андрій

44

15

Медведенко Руслан

56

27

Мяленко Володимир

34

37

Теренюк Володимир

58

125

Цюпа Олександр

55

27

Черкашин Олександр

16

8

Чорнопольський Андрій

54

0

Чорнопольський Сергій

18

5

Чудний Олег

58

54

Шаров Артем

47

5

Щербула Євген

8

1



Создан 20 янв 2011



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
счетчик посещений (27.06.2011)