ЖОВТОВОДСЬКИЙ ФУТБОЛ

 

Міський турнір з міні-футболу, присвячений 65 річниці визволення міста від фашистських загарбників




20 - 21 лютого 2009 року
м. Кривий Ріг
ДЮСШ № 5


Склад учасників :
  1. Дзержинський р-н
  2. Жовтневий р-н
  3. Тернівський р-н
  4. Жовті Води
  5. Довгинцівський р-н
  6. Криворізький р-н
  7. Інгулецький р-н
  8. Центрально-Міський р-н
  9. Саксаганський р-н

Турнірна таблиця

групи «А»:

КОМАНДИ

1

2

3

В

Н

П

О

М

Дзержинський р-н

 

9:0

3

4:0

3

2

0

0

6

1

Жовті Води

0:9

0

 

3:1

3

1

0

1

3

2

Інгулецький р-н

0:4

0

1:3

0

 

0

0

2

0

3

Турнірна таблиця

група «Б»:

КОМАНДИ

1

2

3

В

Н

П

О

М

Жовтневий р-н

 

3:0

3

11:1

3

2

0

0

6

1

Довгинцівський р-н

0:3

0

 

4:5

0

0

0

2

0

3

Ц.-Міський р-н

1:11

0

5:4

3

 

1

0

1

3

2

Турнірна таблиця

група «С»:

КОМАНДИ

1

2

3

В

Н

П

О

М

Тернівський р-н

 

- : +

- : +

0

0

2

0

3

Криворізький р-н

+ : -

 

10: 0

3

2

0

0

6

1

Саксаганський р-н

+ : -

0:10

0

 

1

0

1

3

2

 

У півфінал 21.02.09 вийшли команди :

Дзержинський р-н - Жовтневий р-н
(4 : 2)
Корнійко В.      Оголюк А.       
Коваленко Д.    Фалько С.        
Коваленко Д.                            
Коваленко Д.                            


Криворізький р-н - Жовті Води
(7 : 0)
Шук С.                                  
Шук С.                                  
Данілов В.                             
Данілов В.                             
Данілов В.                             
Мохнін І.                               
Мохнін І.                               


Матч за 3 - 4 місце

Жовтневий р-н - Жовті Води
(10 : 1)

Фалько С.     Дорохов М.
Фалько С.                       
Оголюк А.                      
Оголюк А.                      
Латанський А.                
Солярчук В.                   
Солярчук В.                   
Соловей С.                    
Соловей С.                    
Лисенко В.                    


Фінал

Дзержинський р-н - Криворізький р-н
(8 : 3)
Корнійко В.        Брусенко Р.  
Коваленко Д.      Брусенко Р.  
Коваленко Д.      Брусенко Р.  
Грома В.                                  
Грома В.                                  
Грома В.                                  
Кобіцкий М.                            
Шевчік В.                               


                
Найкращі гравці :
  1. Гнєдаш А. - Дзержинський р-н
  2. Оголюк А. - Жовтневий р-н
  3. Данілов В. - Криворізький р-н
  4. Новіцкій А. - Жовті Води

 



Создан 14 янв 2011



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
счетчик посещений (27.06.2011)